Wesele i imprezy rodzinne w Pałacu

Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawią, że ten szczególny dzień zapadnie na długo w pamięć weselnym gościom oraz młodej parze.

Wesele

Jeden z najważniejszych dni w życiu, zatem wymaga wyjątkowej oprawy i niepowtarzalnej atmosfery. Miejscem, które to zapewni, jest z całą pewnością, Pałac na Opieszynie we Wrześni. Nasza wyśmienita kuchnia, serdeczna i profesjonalna obsługa oraz wyjątkowy wystrój sprawią, że ten szczególny dzień zapadnie na długo w pamięć młodej parze i ich gościom. 

Rangę uroczystości podniesie widowiskowe serwowanie dań przez naszego szefa kuchni: pieczonej szynki lub prosiaka, fontanna czekolady, wiejski stół czy grill na tarasie. Dodatkową atrakcję mogą stanowić przepiękne, wielobarwne iluminacje świetlne na zewnątrz pałacu i w salach weselnych.

Imprezy okolicznościowe

To dobra zabawa przy wykwintnym jedzeniu i w cudownym otoczeniu. Stylowe wnętrza i niepowtarzalna, pałacowa atmosfera stanowią doskonałą scenerię do celebrowania Państwa rodzinnych uroczystości: chrzcin, jubileuszy, urodzin i gal.

Zapraszamy również na organizowane u nas bale sylwestrowe, których oprawa sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. Historia i tradycja tego miejsca, niewątpliwie podnoszą rangę każdego wydarzenia. Z dużą pieczołowitością i troską dbamy od wielu lat o najwyższy poziom świadczonych usług, nie ustając w poszerzaniu naszej oferty.

 Niepowtarzalny wystrój wnętrz i piękne, parkowe otoczenie już na wstępnie oczaruje naszych gości.

Sala Bursztynowa

dla 160 osób

Sala Perłowa

dla 100 osób

Sala Kryształowa

dla 70 osób

Oferujemy Salę Bursztynową dla 160 osób, Salę Perłową dla 100 osób oraz Salę Kryształową dla 70 osób. Każda z sal posiada wydzielony parkiet taneczny. W trosce o komfort naszych gości umożliwiamy również wynajęcie całego obiektu. Mając na względzie zadowolenie naszych klientów, profesjonalna obsługa dokłada wszelkich starań, aby ten szczególny dla Państwa dzień stał się wyjątkowym.

Do Państwa dyspozycji oddajemy klimatyzowane, przestronne, stylowo wykończone wnętrza z wyjściem na taras, z którego rozciąga się przepiękny widok na ogród. Jego urzekająca zieleń i śpiew ptaków wprowadzą Państwa w romantyczny nastrój oraz sprawią, iż to miejsce pozostanie na długo w pamięci.

Menu weselne

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każda młoda para chce, aby dzień ślubu był idealny, dlatego dokładamy wszelkich starań by tak właśnie było.

Dopełnieniem wyjątkowego otoczenia pałacowej oranżerii jest wyśmienita kuchnia oraz wysoki standard serwisu.

Skontaktuj się z nami

W sprawie wesela lub innych uroczystości

Restauracja Pałac na Opieszynie

Jeśli szukasz mniejszej sali lub nie ma wolnego terminu
© 2024
Pałac na Opieszynie