Restauracja

Klimatyczny lokal w centrum Wrześni.

Restauracja to miejsce, które stało się synonimem kuchni kreatywnej, degustacyjnej, bogatej w formy, zaskakującej nietypowym łączeniem smaków, estetyką, wizualnością dań i silnie osadzonej w propozycjach regionalnych oraz polskich. W ten oto oryginalny sposób restauracja poszerza horyzonty smaków swoich gości – koneserów. W rezultacie odwiedziny w restauracji, tak jak i w samym hotelu, stają się niezapomnianym, zmysłowym przeżyciem.

Poznaj nasze menu

Imprezy firmowe

Niepowtarzalny wystrój oczaruje gości

Pałac na Opieszynie to doskonałe miejsce na organizację imprez firmowych, gal, targów, spotkań świątecznych, śniadań, konferencji prasowych bankietów, koktajli czy spotkań promujących marke lub produkt.

Historia i tradycja tego miejsca, niewątpliwie podnoszą rangę każdego wydarzenia. Z duża pieczołowitością i troską od wielu lat dbamy o najwyższy poziom świadczoncyh usług nie ustając w poszerzaniu naszej oferty.

Niepowtarzalny wystrój wnętrz i piękne, parkowe otoczenie już na wstępnie oczaruje naszych gości.

Przyjęcia rodzinne

Wyjątkowe uroczystości w gronie najbliższych

Dlatego w trosce o Państwa zadowolenie do każdej organizowanej u nas uroczystości podchodzimy w sposób zindywidualizowany i profesjonalny. Nasza restauracja to doskonałe miejsce na organizację imprez okolicznościowych – wesel, chrzcin, komunii oraz wszelkich spotkań w gronie najbliższych.

Zapewniamy że menu przygotowane na Państwa uroczystość, będzie wyjątkowe i oryginalne, gdyż tworzymy uwzględniając wasze potrzeby. 

Na każdą okazję

Rocznice

Komunie

Wesele

Chrzciny

Świat restauracji

Szyk i elegancja

Pałac na Opieszynie Zaprasza

© 2024
Pałac na Opieszynie